Lyžák

Cool lyžařský kurz o jarních prázdninách v termínu 6.3.-13.3.2022 za 5390,- Kč (+ skipas).

Vhodný pro lyžaře, snowboardisty, začátečníky i pokročilé, vhodné i pro ty, co jedou na lyže nebo snowboard poprvé. Pod vedením našich zkušených instruktorů Vaše děti naučíme jezdit jak na snowboardu, tak na lyžích.

Dále organizujeme i zimní tábor s lyžováním pro děti, které s námi nemohou jet v termínu Cool lyžáku. Dva turnusy, první 6.2.-13.2. a druhý 13.3. – 20.3., oba za 5390,- Kč (+ skipas).

Zimní tábor s lyžováním je vhodný pro lyžaře a snowboardisty, kteří už umí jakž takž jezdit a hlavně umí na vleku. Na zimním táboře neprobíhá přímo výuka, jen více méně samostatné lyžování – ale samozřejmě dětem pomáháme se zdokonalit. Oproti lyžáku je méně času věnováno lyžování a více času různým hrám a výletům.

Dopravu poskytujeme z Brna (jen pro Cool lyžák) a z Prahy (všechny termíny). Všechny turnusy se konají v překrásném prostředí Jizerských hor nedaleko města Jablonec nad Nisou.

Děti jsou ubytovány v Penzionu Ráj v Josefově Dole ve třílůžkových a vícelůžkových pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením (sprcha, WC). Stravování je zajištěno přímo na penzionu. Děti většinou během lyžařského kurzu obědvají přímo na svahu, aby si lyžování/snowboardování užily co nejvíce. V polovině kurzu je pro děti naplánovaný odpočinkový den spojený s výletem. Také si zabobujeme či zasáňkujeme, postavíme si sněhuláka nebo vyhloubíme iglú.

Každý den po skončení lyžování je pro děti připravený pěkný a zajímavý program na zbytek odpoledne a večer. Také si pustíme film nebo zahrajeme různé hry. Samozřejmě nebude chybět ani diskotéka, když si ji děti budou přát. Součástí penzionu je i sauna, kterou děti budou moci 1x za pobyt využít (již je v ceně a je to dobrovolné). Nechybí ani společenská místnost a herna.

Proběhne i karneval na lyžích a nebudou chybět ani konečné závody!

Lyžování: Tanvaldský špičák

10 sjezdovek (nejdelší 1760m),  5 vleků, 2 lanovky

Největší lyžařský areál v Jizerských horách, který nabízí 6km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti s technickým zasněžováním v celé délce, se čtyřsedačkovou lanovkou. Ve ski areálu se dále nachází 4 vleky typu poma. Pro nejmenší lyžaře a jejich výuku v areálu je pojízdný koberec. Děti bude denně vozit skibus, který je nabere kousek od penzionu, kam dětem zajistíme dopravu přímo z penzionu.

V ceně je ubytování, doprava, strava 5x denně (snídaně formou švédského stolu) , celodenní pitný režim, výuka a dozor instruktorů, zdravotnická péče 24/7, doprava skibusy na svah.

-> SEZNAM, CO S SEBOU NA HORY <-

Přihlásit svoje děti můžete přímo zde, přijetí Vám potvrdíme e-mailem:

  COOL lyžák, 6.3.-13.3.2022, 5390 KčZimní tábor s lyžováním, 1. turnus, 6.2.-13.2., 5390 KčZimní tábor s lyžováním, 2. turnus, 13.3. – 20.3., 5390 Kč

  KlukHolka

  Plavec


  LyžařSnowboarďák


  Bude na tom stát poprvéJakž takž umíVšechny nás to bude učit!  Platební a storno podmínky

  Budeme od vás potřebovat vyplněné následující dokumenty, předejte nám je, prosím, spolu s dětmi 🙂

  Zdravotní list
  GDPR
  Potvrzení o seřízení vázání
  Lékařské potvrzení
  NEBO
  Archiv se všemi dokumenty v PDF

  Last Modified on
  this article Lyžák