Lyžák

Lyžařský kurz o jarních prázdninách v termínu 16.2.-23.2.2020

Cool lyžařský kurz o jarních prázdninách v termínu 16.2.-23.2.2020

Vhodný pro lyžaře, snowboardisty, začátečníky i pokročilé, vhodné i pro ty, co jedou na lyže nebo snowboard poprvé. Pod vedením našich zkušených instruktorů Vaše děti naučíme jezdit jak na snowboardu, tak na lyžích. (Z kapacitních důvodů už nemůžeme přijmout lyžaře začátečníky. Snowboardisti a lyžaři, kteří aspoň jakž takž umí, mají ještě pár míst.)

Lyžařský kurz se koná v překrásném prostředí Krkonošského národního parku, na chatě Dvorská Bouda. Tato tradiční horská bouda se nachází v nadmořské výšce 1313 metrů s výhledem na předhůří Krkonoš. 

Účastníci kurzu jsou ubytováni ve vícelůžkových pokojích se standardním nábytkem. Nově zrekonstruované sociální zařízení je společné vždy na patře. Stravování je zajištěno přímo na Dvorské Boudě. Děti většinou během lyžařského kurzu obědvají přímo na svahu, aby si lyžování/snowboardování užily co nejvíce.

Během tábora je účastníkům k dispozici klubovna se stolním fotbálkem, ping-pong, finská sauna. 

V polovině kurzu je pro děti naplánovaný odpočinkový den spojený s výletem. Také si zabobujeme či zasáňkujeme, postavíme si sněhuláka nebo vyhloubíme iglú.

Každý den po skončení lyžování je pro děti připravený pěkný a zajímavý program na zbytek odpoledne a večer. Také si opečeme špekáčky nebo pustíme film a pro odvážné děti Dvorská bouda nabízí adrenalinový zážitek, a to přenocování ve speciálním stanu se špičkovým spacákem určeným do extrémních podmínek (až do mínus 30 °C). K výbavě samozřejmě patří také hygienická vložka do spacáku a výborně izolující karimatka. Odvážlivci si tak mohou vyzkoušet, jaké to je být polárníkem a přenocovat u Dvorské.

Proběhne i karneval na lyžích a nebudou chybět ani konečné závody!

Lyžování:

3 dny Skiareál Herlíkovice – k dispozici 12 sjezdovek o délce 400-1440m, cvičná louka, různé vleky (čtyřsedačka, poma…) 

2 dny Friesovy boudy – 900m dlouhá rodinná sjezdovka s minimálním počtem lidí

Cena 4400,- + skipas (v ceně je ubytování, doprava, strava 5x denně (snídaně formou švédského stolu) , celodenní pitný režim, výuka a dozor instruktorů, zdravotnická péče 24/7).

Vedoucí: Gabča, Twilight, Zajíc, Lukáš, Jirka, Pája

Přihlášky úplně dole.

Nemáte čas v termínu lyžáku? Nebo máte jarní prázdniny v jiném termínu? Jako náhradu můžete jet na Zimní tábor s lyžováním o  jarních prázdninách v termínech:

23.02. – 01.03.2020 

01.03. – 08.03.2020      

Není to náš “hlavní” Cool lyžák (nepotkáte tam ty samé děti, program bude trochu jiný, nebude tam náš celý lyžákový tým). Ale protože spousta dětí z letního tábora má jarní prázdniny v jiném termínu, rozhodli jsme se udělat ještě pro ně dva menší, náhradní zimní tábory.

Na zimním táboře neprobíhá výuka dětí – začátečníků na lyžích ani na snowboardu, děti by tedy měly mít alespoň nějaký základ a umět jezdit na vleku. Ale jejich způsob jízdy samozřejmě zdokonalujeme (pokud je to potřeba). Lyžujeme vždy jen půl dne, ale ani po ostatní čas se děti nenudí, čekají je horské výlety, zábava na sněhu – bobování, sáňkování, stavění sněhuláka, či hloubení iglú. A ještě děti čekají senzační hry, jako jsou: Horníci, ksichty, pohybová tichá pošta, hututu, vlajkovaná na sněhu, molekuly a spousta dalších!

Zimní tábor se koná v překrásném prostředí Krkonošského národního parku, na chatě Dvorská Bouda. Tato tradiční horská bouda se nachází v nadmořské výšce 1313 metrů s výhledem na předhůří Krkonoš. 

Děti jsou ubytované ve vícelůžkových pokojích se standardním nábytkem. Nově zrekonstruované sociální zařízení je společné vždy na patře. Stravování je zajištěno přímo na Dvorské Boudě.

Během tábora je účastníkům k dispozici klubovna se stolním fotbálkem, ping-pong, finská sauna. Děti také budou opékat špekáčky a pro odvážné děti Dvorská bouda nabízí adrenalinový zážitek, a to přenocování ve speciálním stanu se špičkovým spacákem určeným do extrémních podmínek (až do mínus 30 °C). K výbavě samozřejmě patří také hygienická vložka do spacáku a výborně izolující karimatka. Odvážlivci si tak mohou vyzkoušet, jaké to je být polárníkem a přenocovat u Dvorské. 

Proběhne i karneval na lyžích a nebudou chybět ani konečné závody!

V polovině kurzu je pro děti naplánovaný odpočinkový den spojený s výletem

Lyžování:

3x půl den Friesovy boudy – 900m dlouhá rodinná sjezdovka s minimálním počtem lidí

2x půl dne Skiareál Herlíkovice – k dispozici 12 sjezdovek o délce 400-1440m, cvičná louka, různé vleky (čtyřsedačka, poma…)

Cena 4190,- + doprava + skipas (v ceně je ubytování, doprava, strava 5x denně (snídaně formou švédského stolu) , celodenní pitný režim, výuka a dozor instruktorů, zdravotnická péče 24/7)

Vedoucí: (23.02. – 01.03.2020) Gabča, Micky, Jirka, Pája, Twilight 

             (01.03.-08.03.2020) Micky, Pája (další napíšeme, až budou stopro potvrzeni)

-> SEZNAM, CO S SEBOU NA HORY <-

Přihlásit svoje děti můžete přímo zde, přijetí Vám potvrdíme e-mailem:


COOL lyžák 16.2.-23.2.2020Náhradní: Zimní tábor 23.02. – 01.03.2020Náhradní: Zimní tábor 01.03. – 08.03.2020

KlukHolka

Plavec


LyžařSnowboarďák


Bude na tom stát poprvéJakž takž umíVšechny nás to bude učit!

Platební a storno podmínky

Budeme od vás potřebovat vyplněné následující dokumenty, předejte nám je, prosím, spolu s dětmi 🙂

Zdravotní list
GDPR
Potvrzení o seřízení vázání
Lékařské potvrzení
NEBO
Archiv se všemi dokumenty v PDF

Last Modified on
this article Lyžák