Letní tábor

Letní tábor na rok 2020 bude opět v Náměšti. Přihlášky spustíme v polovině února.

Mrkňete i na naše Facebookové stránky, kde budeme zveřejňovat i fotky z průběhu tábora! 🙂

A na co se můžete příští rok těšit? Tématem celotáborové hry bude Cestománie, kde se děti trochu poučí, ale mnohem více si zahrají, a protože opět myslíme na děti v kategorii 5-8 let, kterých máme každý rok více a více, vždy specielně i pro ně vymýšlíme celotáborovku, která bude zajímavá a zábavná vzhledem k jejich věku, tentokrát na téma Gumídci-méďové. Tábor je opět klasický, děti se tedy budou učit morseovku, uzly, základy zdravovědy, rozdělávání ohňů a to vše hravou formou. Nebude chybět ani spaní pod širákem (dobrovolné), brodění řekou, poznávání přírody a oblíbené hry jako vlajkovaná, šipkovaná, nebo táborové svatby, ale chystáme také spoustu nových her, které děti ještě nehrály, např. Hunger Games (nenásilná forma vhodná pro statečné děti) a mnoho dalšího. Večer si opečeme buřty u táboráku, zazpíváme si a kdo bude chtít, půjde na večerní hlídku. Nesmíme zapomenout ani na stezku odvahy!

Letní tábor děláme v Náměšti nad Oslavou, je to oblíbený tábor s tradicí, v malebném údolí řeky Oslavy na hranici Jihočeského kraje a Vysočiny. Tábor Náměšť se nachází v zalesněném údolí řeky Oslavy, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Areál se nachází na samotě v malebném údolí, kde je ideální prostor pro veškeré táborové hry, bojovky a bitvy, hry v přírodě, koupání a výlety. Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 24 000 metrů čtverečních a již několik desítek let slouží k pořádání táborů a skupinových akcí. V areálu je několik hospodářských budov, kuchyně, jídelna a společenské místnosti. Nově zrekonstruované umývárny a sprchy jsou v samostatné budově. V prostoru celého areálu je 42 chatek. Celková ubytovací kapacita areálu tábora je 290 lůžek. Přímo v areálu je několik hřišť a největší atrakcí je bazén 25 x 10 metrů pro koupání.

Děti jsou ubytovány v 6 lůžkových chatkách. Areál je vybaven zrekonstruovaným sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou. Veškeré společné místnosti, sprchy a toalety jsou denně uklízeny.

Strava je zajištěna šestkrát denně – snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a druhá večeře po večerním programu. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. Náš kuchařský tým tvoří kvalifikovaný hlavní kuchař a několik pomocníků. V táboře je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. Vzor jídelníčku je možné stáhnout v sekci dokumenty ke stažení.
Snídaně: probíhají (pro tábor nadstandartní) formou švédských stolů. Na výběr je několik druhů sýra a salámů, ale i cereálie s mlékem, med, marmeláda, nutella, máslo a paštika. Součástí snídaně je vždy ovoce a zelenina. Ke snídani podáváme čerstvě upečené housky, veky, pletýnky a rohlíky, které pečeme přímo v táboře ve vlastní pekárně.
Obědy: k obědu podáváme polévku, hlavní jídlo, ovoce nebo salát.
Večeře: k večeři podáváme hlavní jídlo.
Svačiny: střídáme ovoce, pomazánky s pečivem, sýr s pečivem, občasné sladkosti (sušenky, perníky, buchty).

Zdravotnický dozor je zajištěn 24/7 zkušenými zdravotníky.

Tady je seznam, co s sebou na tábor

Přihláška:

KlukHolka

PlavecNeplavec


Aquapark (+290 Kč)
Lanové centrum (+390 Kč)

Doprava autobusem z Brna (+140 Kč)Vlastní doprava

Platební a storno podmínky

* Sleva 300 Kč (12 €) za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.) Sleva 300 Kč (12 €) za kamaráda (Pokud ses již někdy účastnil některého z minulých ročníků našich táborů, máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda, který naopak s námi na táboře ještě nikdy nebyl. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a jméno účastníka. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně po přijetí přihlášky od kamaráda.) Sleva 750 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2019 Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

Budeme od vás potřebovat vyplněné následující dokumenty, předejte nám je, prosím, spolu s dětmi 🙂
Zdravotní list
GDPR
Lékařské potvrzení
NEBO
Archiv se všemi dokumenty v PDF

Last Modified on
this article Letní tábor