Letní tábor

Letošní COOL KEMP bude opět v Náměšti, a to 06.08.2022 – 18.08.2022 za cenu 5590,-, info o slevách dole pod hvězdičkou *) – toto je náš „hlavní“ turnus, který doporučujeme všem dětem, které už s námi někdy byly (už je plný, bereme přihlášky jen na náhradníky).

Dále povedeme i Letní tábor v Náměšti v navazujícím turnusu 18.8.-30.8. za cenu 6490,- (jediný má ještě pár míst) a také desetidenní Letní tábor v Náměšti v termínu 1.7.-10.7. za cenu 5390,- (už je plný, bereme přihlášky jen na náhradníky). „Naše“ děti typicky jezdí na Cool Kemp a tyto dva turnusy zajišťujeme více než z poloviny pro nové děti, dále na těchto turnusech ani není naše kompletní sestava vedoucích – přesto jsou to super tábory, na které určitě doporučujeme děti poslat, pokud nemůžou na Cool Kemp nebo pokud by si ho chtěly prodloužit!

Mrkňete na naše Facebookové stránky, kde budeme zveřejňovat i fotky z průběhu tábora! 🙂

A na co se můžete příští rok těšit? Tématem celotáborové hry bude Cestování časem. Jde opět o klasický tábor, děti se tedy budou různé tábornické dovednosti, základy zdravovědy, rozdělávání ohňů a to vše hravou formou. Nebude chybět ani spaní pod širákem (dobrovolné), poznávání přírody a oblíbené hry jako vlajkovaná, šipkovaná, nebo táborové svatby, ale chystáme také spoustu nových her, které děti ještě nehrály. Večer si opečeme buřty u táboráku, zazpíváme si a kdo bude chtít, půjde na večerní hlídku. Nesmíme zapomenout ani na stezku odvahy!

Letní tábor děláme v Náměšti nad Oslavou, je to oblíbený tábor s tradicí, v malebném údolí řeky Oslavy na hranici Jihomoravského kraje a Vysočiny. Tábor Náměšť se nachází v zalesněném údolí řeky Oslavy, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Areál se nachází na samotě v malebném údolí, kde je ideální prostor pro veškeré táborové hry, bojovky a bitvy, hry v přírodě, koupání a výlety. Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 24 000 metrů čtverečních a již několik desítek let slouží k pořádání táborů a skupinových akcí. V areálu je několik hospodářských budov, kuchyně, jídelna a společenské místnosti. Nově zrekonstruované umývárny a sprchy jsou v samostatné budově. V prostoru celého areálu je 42 chatek. Celková ubytovací kapacita areálu tábora je 290 lůžek. Přímo v areálu je několik hřišť a největší atrakcí je bazén 25 x 10 metrů pro koupání.

Děti jsou ubytovány v 6 lůžkových chatkách. Areál je vybaven zrekonstruovaným sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou. Veškeré společné místnosti, sprchy a toalety jsou denně uklízeny.

Strava je zajištěna šestkrát denně – snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a druhá večeře po večerním programu. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. Náš kuchařský tým tvoří kvalifikovaná hlavní kuchařka a několik pomocníků. V táboře je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. Vzor jídelníčku je možné stáhnout v sekci dokumenty ke stažení.
Snídaně: probíhají (pro tábor nadstandartní) formou švédských stolů. Na výběr je několik druhů sýra a salámů, ale i cereálie s mlékem, med, marmeláda, nutella, máslo a paštika. Součástí snídaně je vždy ovoce a zelenina. Ke snídani podáváme čerstvé pečivo, veky, pletýnky a rohlíky.
Obědy: k obědu podáváme polévku, hlavní jídlo, zeleninu, ovoce nebo salát.
Večeře: k večeři podáváme teplé hlavní jídlo.
Svačiny: střídáme ovoce, pomazánky s pečivem, sýr s pečivem, občasné sladkosti (sušenky, perníky, buchty), domácí jogurty s ovocem, domácí tvaroháčky s ovocem.

Jsme rovněž schopni zajistit požadavky na ditety: bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská.

Zdravotnický dozor je zajištěn 24/7 zkušenými zdravotníky.

Tady je seznam, co s sebou na tábor

Přihláška:

  NÁHRADNÍK: COOL KEMP v Náměšti 06.08.2022 – 18.08.2022 (5590 Kč)Letní tábor v Náměšti 18.8.-30.8. (6490 Kč)NÁHRADNÍK: Desetidenní letní tábor v Náměšti 1.7.-10.7. (5390 Kč)

  KlukHolka

  PlavecNeplavec


  Aquapark (+310 Kč)Lanové centrum (+390 Kč)


  Vlastní dopravaDoprava z Brna (+180 Kč)Doprava z Prahy (+340 Kč)Doprava z Ostravy (+340 Kč)Doprava z Olomouce (+260 Kč)Doprava z Pardubic (+340 Kč)Doprava z Hradce Králové (+340 Kč)Doprava z Humpolce (+240 Kč)Doprava z Bratislavy (+14 €)  Platební a storno podmínky

  * Slevy:

  • Při uhrazení plné ceny tábora do 30. 12. 2021: sleva 500 Kč (20 €).
  • Při uhrazení plné ceny tábora od 1.1 2022 do 31. 1. 2022: sleva 300 Kč (12 €).
  • Sleva 300 Kč (12 €) za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
  • Sleva 300 Kč (12 €) za kamaráda (Pokud ses již někdy účastnil některého z minulých ročníků našich táborů, máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda, který naopak s námi na táboře ještě nikdy nebyl. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a jméno účastníka. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně po přijetí přihlášky od kamaráda.)
  • Sleva 500 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2022
  • Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

  Informace o dopravě

  Budeme od vás potřebovat vyplněné následující dokumenty, předejte nám je, prosím, spolu s dětmi 🙂
  Zdravotní list
  GDPR
  Lékařské potvrzení
  NEBO
  Archiv se všemi dokumenty v PDF

  Last Modified on
  this article Letní tábor