Tým vedoucích

Gabriela Střelská (Tačudek) 47 let – hlavní vedoucí, zdravotnice, instruktorka na lyžích a animátorka škol v přírodě
Vzdělání: středoškolské (SZŠ)

Na tábory jezdí bezmála dvacet let, vymýšlí a píše společně s programovou vedoucí celotáborovou hru, organizuje hory pro Brno a okolí.

Lukáš Hellebrandt (Twilight) 32 let – vedoucí, zdravotník, instruktor na snowboardu, správce webu a poník
Zaměstnání, vzdělání: Informační technologie, vysokoškolské

Na tábory jezdí od mala jako dítě, pak praktikant, nyní vedoucí, zdravotník a instruktor snowboardu. Taky se stará o web. Kromě táborů má rád třeba přírodu a inline brusle 🙂

Adéla Kociánová (Áďa) – 21 let – vedoucí
Vzdělání: studentka

Na tábory jezdívala jako dítě, ale protože byla vždy velmi nápaditá a kreativní co se her týče, jezdívala i jako programová vedoucí. Teď už má ale svůj vlastní oddíl.

Michal Prokeš – 41 let – vedoucí
Vzdělání: SOU

S dětmi pracuje velmi rád, na tábory jezdil už od mala. Většinou vede nejstarší děti.

Pavel Bittner (Pája) – 25 let – vedoucí
Vzdělání: středoškolské

Má zkušenosti jako animátor na školách v přírodě, na tábory jezdí od dětství. Jezdí s námi jako instruktor na lyžích.

Richard Adamec – 21 let – vedoucí
Vzdělání: student

Na tábory jezdí už roky, má zkušenosti i s vedením škol v přírodě. Jezdí také jako instruktor lyží na hory.

Milan Ulrich (Méďa) – 21 let – vedoucí
Vzdělání: student

Stejně veliký, jako přátelský a milý vedoucí, který s námi už nějaký ten rok jezdí, má však zkušenosti s tábory odmala a i s ním si mohou děti užít kopu legrace

Míša Víchová – 22 let – vedoucí
Vzdělání: studentka VŠ

Jako vedoucí na cool kempy jezdí už nějaký ten rok, jezdila už jako dítě na spoustu jiných táborů. Mezi její záliby patří sport, knížky, zvířata či vymýšlení bláznivých nápadů. Každým rokem se těší na nové i stávající táborníky. V současné době se stará o program.

Aneta Fialová (Sysel) – 21 let, vedoucí
Vzdělání: studentka

Milovník pálivého jídla, nočních bojovek a zpívání u táboráku. Na tábory jezdí odmalička jako dítě a posledních šest jako praktikant/vedoucí.

Jolana Jobová (Jojo) – 20 let, vedoucí
Zaměstnání, vzdělání: učitelka hudebky, studentka

Práce s dětmi ji velmi baví. Vedoucí na táborech dělá už 6 let. Poslední roky se specializuje na program, ale nepohrdne ani oddílem. Oblíbené aktivity; bojovky, výlety a zpívání u táboráku.

Natálie Švandová (Švanda) – 19 let, vedoucí
Vzdělání: studentka

Na tábory sice nejezdí od mala, jako většina z nás 🙂 , ale práce s dětmi ji velmi baví. A proto s námi jako vedoucí pojede již čtvrtým rokem. Nejraději má zpívání u ohně, noční hry a hlavně dobrý kolektiv.

Petra Pavlušová (Cihla) – 37 let, vedoucí
Vzdělání: středoškolské

Na tábory taky nejezdím od mala 🙂  , ale práce s dětmi mě velmi baví. A proto také jezdim jako animátor na školy v přirodě a vedoucí na tábory . Do budoucna snad i jako zdravotník . Mezi me zájmy patří příroda a pobyt v ní, hory , zvířata 🙂 

Filip Paul – 21 let, vedoucí
Vzdělání: obchodní akademie

Student vysoké školy, se zájmem a chutí pro vytváření programu a her pro děti, s co největší zábavou, s tábory jsem začal jako dítě a teď jezdím jako instruktor na snowboardu.

Julius Selmeczi (Maso) – 19 let, vedoucí
Vzdělání: neumí ani psát

Tohle je Maso nebojácný zábavný a legrační vedoucí když potřebuješ pomoct nikdy tam nebude ale řekneš sprosté slovo objeví se a máš 10!!!!

Vendula Urbánková (Weny) – 26 let, vedoucí
Vzdělání: hotelová střední škola

Všichni táborníci mi říkají Weny, jsem společenský extrovert. Tábory mě baví od malička a kdybych měla vypíchnout mé oblíbené aktivity určitě tam zařadím stezku odvahy, zpívání u ohně a hry s příběhem týkající se celotáborovky. Jako soutěživý člověk vždycky vedu svou posádku i oddíl k nejlepšímu výkonu. Z dalších táborových aktivit bych si vybrala tanec, který mě doprovází celý život a pořádná táborová diskotéka. A mou nejméně oblíbenou činností je ranní rozcvička.

Zuzana Němcová (Kachna) – 17 let, praktikant

Vzdělání: studentka SZŠ

Čauves! Já jsem Kachna a možná na první pohled pro vás vypadám jako přísný a nekompromisní člověk 😂, ale jsem taktéž člověk s hromadou energie a motivace. Zbožňuju práci s dětmi a vymýšlení her pro jejich zábavu. Jako praktikant jsem již byla a mimo jiné mám i roční praxi s těmi nejmenšími. Miluju výlety do přírody, tanec, hudbu a veškeré míčové hry. 

Dorota Šebestová – 17 let, praktikant
Vzdělání: studentka

Jako praktikant jedu poprvé. Mám ráda děti a nejvíce zbožňuju přírodu a společenské hry.

Aneta Tkáčová – 20 let, vedoucí
Vzdělání: studentka VŠ

Práce s dětmi mě hodně baví. Nejraději tvořím a využívám svoji kreativitu, což se dá využít při jakékoliv hře. Na tábor pojedu třetím rokem jako vedoucí.

Markéta Kršáková (Ketys) – 17 let, praktikantka
Vzdělání: studentka

Jako praktikantka pojedu poprvé, ale protože mám mladšího bratra, tak jsem připravená snad úplně na vše 😀 Mám ráda hudbu a hraji na klávesy.

Terezie Machačová (Bella) – 18 let, praktikantka
Vzdělání: studentka

Studuje na uměleckořemeslné škole v oboru zlatník, ve volném čase ráda čte a dělá bojové umění. Je komunikativní a ráda dělá s dětmi kraviny.

Eliška Illková (Coldie) – 19 let, praktikantka
Vzdělání: studentka

Ahoj!
Já jsem Coldie a jezdím na tábor každoročně již od svých jedenácti let. Mým cílem je dělat dětem stejně krásné léto, jako ho kdysi dělali vedoucí z Náměště mně.

Cameron Mroczkowská – 19 let, praktikantka
Vzdělání: ekonomické lyceum

Na tábory jezdím už 8 let a vždy to je to nejlepší z léta a ráda bych aby to tak měli i budoucí táborníci. Mám ráda děti, společenské hry, zvířata a zpívání u táboráku.

Kristina Kapounová (Kitty) – 17 let, praktikantka
Vzdělání: studentka pedagogiky

Letní tábory vždycky byly něco na co jsem se celý rok těšila a nikdy jsem z nich na konci nechtěla odjíždět. Chci aby děti mohly zažít všechno co sem měla já, což sou zábavné hry, super parta a ochotný personál 🙂

Aneta Sedláková (Kohina) – 18 let, praktikantka
Vzdělání: učím se na opraváře automobilových vozidel, mechanika

Nejezdím na tábor od mala, ale už nějaký ten pátek to bude. Snad každý mě dokáže poznat podle maskáčů a podle přezdívky Kohi. Vypadám přísně, dokážu taková i být ale umím se i usmát, dokážu být i fajn kámoška 😀 . Mám ráda zvířata a výlety do přírody.

Adam Valenta – 17 let, praktikant

Vzdělání: student

Na tábor jezdí od malička jako dítě a baví ho to natolik, že už po třetí pojede jako instruktor a do budoucna určitě bude jezdit jako vedoucí. Práce s dětmi ho baví a program si užívá stejně jako děti.

Jiří Bečvář (Ježíš) – 28 let, vedoucí

Vzdělání: středoškolské

Na tábory jezdí již 4 roky a je to velmi zdatná posila. Má rád přírodu a rád chodí na výlety s dětmi.

Veronika Střelská (Zajíc) – 24 let, vedoucí

Vzdělání: středoškolské

Na tábory jezdila už jako dítě, postupně se vypracovala od praktikantky až po vedoucí. Je velmi kreativní, výtvarně i hudebně nadaná. S dětmi pracuje i přes rok, kdy pro ně vymýšlí program a pořádá besedy v knihovně.

Marie Žahourková – 17 let, praktikantka

Vzdělání: studentka

Na tábory jezdí od mala, letos poprvé jako praktikantka. Velmi se těší, už jako starší dítě pomáhala s těmi mladšími. Má ráda přírodu.

Gabka Mlýnková – 19 let, vedoucí

Vzdělání: studentka

Na tábory jezdila už jako dítě, letos podruhé ve funkci vedoucí. Velmi si rozumí s malými dětmi a velmi hezky se o ně stará.

Kateřina Kosnovská (Kate) – 21 let, vedoucí

Vzdělání: vzdělání středoškolské

Na tábory jezdila už jako dítě, na taneční tábor. Nakonec si vyzkoušela klasický tábor a už u něj zůstala. Práce s dětmi ji baví, jezdí na školy v přírodě a na lyžáky.

Lukáš Truksa (Luke) – 18 let, vedoucí

Vzdělání: student

Typické táborové dítě, nyní jezdí už jako vedoucí. V zimě ho můžete potkat i na lyžáku. Baví ho počítače rád si povídá s dětmi o všem možném.

Daniel Jeřábek (Berry) – 27 let, vedoucí

Vzdělání: student

Na tábory jezdí už dlouho jako vedoucí, vyzkoušel si i airsoft, ale nakonec zůstal věrný klasickému táboru. Je velmi sportovně zdatný a s dětmi by chtěl pracovat i po ukončení studia na tělovýchovné fakultě.

Jitka Pfeil – 44 let, vedoucí

Zasloužená mamina dvou dětí, na tábory jezdí ráda, práce s dětmi ji baví. Také miluje výlety a přírodu.

Linda Šteflová – 19 let, vedoucí

Vzdělání: studentka

Loni jela poprvé jako vedoucí ke starším dětem a velmi se jí to líbilo. Letos jede zase, je velmi kreativní, ráda pro děti vymýšlí různé hry a celkově ji tahle práce baví. Miluje brouky!

Pítra Lovecká – 29 let, vedoucí

Vzdělání: středoškolské

Na tábory jezdí už pěkných pár let jako vedoucí, jezdí i na školy v přírodě. S dětmi pracuje ráda a kromě toho miluje zvířata a chození po přírodě.

Anežka Lorencová – 19 let, vedoucí

Vzdělání: studentka

Na tábory jsem jezdila už jako dítě a baví mě to i teď, když jezdím jako vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory, ale i s hlídáním dětí a zajímám se o psychologii, kterou budu od příštího roku studovat. Miluju volejbal, deskovky, výlety i táboráky a jsem pro každou srandu. Těším se na další skvělý léto!

Tamara Doleželová – 16 let, praktikantka

Vzdělání: studentka

Na tábor jede už několikátým rokem a letos jede poprvé jako praktikantka. Má ráda výlety, táboráky a noční hry.