Tábor pro dospělé

Letní Cool tábor pro dospělé v Náměšti nad Oslavou 30.8. – 4.9. 2024 za cenu 4200 Kč.

A na co se můžete těšit? Celotáborová hra má letos název Cestování časem. Poznejte naši minulost, tu dobrou stránku i tu temnou. Sbírejte se céčka a dostaňte se do vzdálenébudoucnosti.

Pobavte se s manželkou/manželem/přáteli, užijte si malebné údolí u řeky Oslavy, zazpívejte si u táboráku a zavzpomínejte na dětství. Připomeňte si budíček s ranní rozcvičkou a vyhrajte v celotáborové hře.

Tábor děláme v malebném údolí řeky Oslavy. Nachází se v zalesněném údolí řeky Oslavy, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Součástí areálu je bazén. Ubytování je v 6 lůžkových chatkách. Areál je vybaven zrekonstruovaným sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou.

Strava je zajištěna šestkrát denně – snídaně formou švédských stolů. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. (včetně pivka po obědě a po večeři, popř Cideru, vína a jiných dobrot pro dospělé) Jsme rovněž schopni zajistit požadavky na ditety: bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská, diabetická. Zdravotnický dozor je zajištěn 24/7 zkušeným zdravotníkem.

Doprava je možná vlakem do Náměště (a pak pěšky do areálu) nebo autem až do areálu, kde je možnost parkování na louce.

Přihláška na konci stránky.

    KlukHolka

    PlavecNeplavec